Maslak is the investment center of Istanbul , and it is one of the largest real estate development areas in the city . Maslak is located on the European side of Istanbul , close to the famous Şişli , Saiyer and Levent areas .
Maslak is only minutes away from Taksim and Levent , not more than 5 minutes from the Bosphorus and 25 minutes from Istanbul’s third airport , giving it strategic and investment importance .
Maslak includes the most important residential complexes and shopping malls , such as Vadi Istanbul , overlooking the Belgrade forests , and it is 15 minutes away from the Asian section of Istanbul .

Maslak is one of the most important business districts of Istanbul , and it is the most secure area of earthquakes , and the third most luxurious and most expensive area in Turkey .

Maslak yepyeni bir bölge olup, ağırlıklı olarak kurumsal ve iş merkezi olan İstanbul’un en güzel ve modern bölgelerinden biridir. Doğrudan Boğaz’a bakan Maslak, onu zenginler ve ünlüler için cazip kılan lüks mülklere ve köşklere ev sahipliği yapıyor. Maslak’ta emlak fiyatları, metre başına yaklaşık 15.000 Türk Lirası fiyatla nispeten yüksektir. Örneğin 99 metrekare alana sahip 2 + 1 bir daire 1.300.000 Türk Lirası kadar tutabilir.

Maslak Bölgesine Neden Yatırım Yapmalı?

  • Kendine özgü coğrafi konumlandırılması , Şişli ve Levent gibi İstanbul’un en önemli bölgelerine yakın olması ve aynı zamanda İstanbul’un önemli turistik yerleri olan Boğaziçi Köprüsü ve Taksim Meydanı’na da yakınlığı vardır.
  • Türkiye’nin en ünlü olan Vadi İstanbul AVM’yi içinde barındırır aynı zamanda konut ve turizm bölgesi ve ticaret alanıdır.
  • Maslak’ın yeni özelliklerinden biri, sakinlerin hareketini kolaylaştıran çeşitli ulaşım araçlarının mevcudiyeti, iç ulaşımı bulacak otobüslerin yanı sıra şehir içi aktarımı kolaylaştıran metro hattıdır.
  • Önemli yaşam hizmetlerinin uygunluğu, devlet veya özel hastaneler,, okullar ve üniversiteler, turistlerinde herhangi bir yerden alabileceği, ulaşabileceği en üst düzeyde kulüp ve otellere sahip olması.
  • Bölgede, dinlenmenize ve dinginliğin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak pitoresk doğası ile İstanbul’un en güzel parklarından biri olan ve İstanbul’un her yerden turist çeken Belgrat Ormanı da burada bulunmaktadır.

Compare listings

Compare